Permakamp Kooperatifi bir Tüketici Kooperatifidir. Kooperatif ambarından öncelikle Permakamp kurucuları ve kurucu adayları, sonra Permakamp yerleşkelerinde etkinliklere katılan katılımcılarımız satın alırlar. Bu alımlar ambardan direk yapıldığından herhangi bir karbon ayak izi oluşturmama ilkesini gözeterek önceliklendirilmiştir. Serbest Gezen çocuklar ve aileleri de bu kapsamdadır.

Bir sonraki halkamız Permakamp Kooperatifi Tüketici Üyeleridir. Bu üyelerimizin de ağırlıklı önceki halkadaki tüketicilerimizle  temasta ve diyalog içerisinde olan tüketiciler olması yine dağıtım ve karbon ayak izi hassasiyetimizi gözetmesi açısından önceliklendirilmektedir.

BU web sitesi aracılığı ile alışveriş yaptığınızda Kooperatif Üyesi olmak zorunluluğunuz vardır. Bu sebeple sitemize üye olduğunuzda yıllık üyelik başvurumuzu ve bunun gerektirdiği yıllık üyelik aidatınızı ödemiş olmanız gereklidir. Bu gereklilik Tüketici Kooperatifi çalışma koşullarının sebep olduğu bir gerekliliktir. Merak etmeyin bu üyelik aidatını mümkün olduğunda sizi kollayan şekilde düşük tutmaya çalışıyoruz.

Sitemizde yapılan bu türde alımlarda üyelerimize ürünlerini ( biraz daha az gönüllü olarak) o andaki uygun koşullardaki Kargo şirketleri ile yapmaktayız.
 

250 TL ve üzerindeki ürünlerin alımlarda kargo ücreti Permakamp Kooperatifine aittir. 250 TL'nin altındaki alışverişlerde kargo ücreti 15 TL olarak alışveriş meblağınıza eklenir.

Aksi bir durumla karşılaşmadıkça, stok sıkıntısı yaşadığımız bir ürün olmadıkça Permakamp Kooperatifinden sürekli olarak alışveriş yapabilirsiniz. Çarşamba günleri kargo günüdür ve ürünlerin gönderimi gerçekleşir. Acil ürünler hemen kargolanabilir.

Kargonuzu teslim alırken mutlaka kırık, patlak veya ambalajı açılmış ürün olup olmadığını kontrol ediniz. Eğer böyle bir ürün varsa mutlaka kargo firmasına tutanak tutturunuz.

 

İADE

Permakamp Koopartifi’nden aldığınız ürünleri kapağı, paketi açılmadığı takdirde 7 (yedi) gün içerisinde iade edebilirsiniz. Kapağı açılmış, ambalajı bozulmuş, paketi atılmış ürünlerin iadesi mümkün değildir.